Viešbutis Kaune
+370 37320 230 hotel@perkuno-namai.lt
  • Lietuviškai
  • English

PN restoranas_08

Žmonės, rašantys apie virtuvę ir, žinoma, besiremiantys senomis gerojo kulinarijos meno tradicijosmis, paprastai būna gimę ir užaugę tam tikrus prisiminimus žadinančiose vietovėse, kur jų motinos ir senelės išpuoselėjo subtilų skonį. Ant stalų, visada užtiestų baltomis krakmolytomis staltiesėmis, blizgėdavo taurės, indai su gryniausiu alyvų aliejumi balzaminiu actu, gėlių vazos ir sidabro žvakidės, nebylios kelis šimtmečius gyvuojančios virtuvės liudininkės. Tokiose valgomuosiuose buvo kalbama apie tik apie malonius dalykus: apie nuostabųjį kepenų pašatetą su triufeliais, apie geidulingąją vyšnių souffle ir apie naująją kavą, bičiulio tyrinėtojo ką tik atsiųstą iš Brazilijos. Tokioje aplinkoje, manau, išauga garsieji virėjai ir gurmanai, vynų degustuojojai, knygų apie virtuvę autoriai ir galiausiai valgio aristokratai. ( pagal Isabelės Aljendės knygą „ Afroditė“, skyrius „Gerasis pietų stalas“)

Savo restorane taip pat puoselėjame baltų staltiesių, gražių indų, gurmaniškų patiekalų ir draugiškų pašnekesių tradicijas. Tai nebūtinai susiję su prabanga. Mums tai susiję su susikaupimu ir pagarba stalui bei pašnekovams.

Restorano salė talpina 50 žmonių. Kviečiame čia švęsti šeimos ir darbo šventes.

Atkreipkite dėmesį: rengiantiems pobūvį mūsų restorane, svečių apgyvendinimui suteikiama speciali nuolaida, kambarys jaunavedžiams už specialią kainą.