Lauko terasa

Paprastai lauko terasa atidaroma gegužę, nes šis mėnuo išpildo visus pavasario pažadus: saulėtą rytą ir ilgus gražius vakarus. Žmonės pradeda mėgautis kasdieniais netikėtumais, kuriuos buvo užmiršę žiemą: saule, žydėjimu, aistra, kviečiančia džiaugtis gyvenimu. Stebėti žydėjimą geriant arbatą ar baltą kavą iš didelio puoduko būna didelis malonumas.

Savo sode turime 3 sakuras, kurių žydėjimas kiekvieną pavasarį – naujo sezono pradžia. Kiek dienų pavasarį praleidžiate rojaus sode? Jei nei vienos, tai gal laikas pradėti, nes gegužę pas mus būna tikras rojus. Birželį pradeda suktis galva nuo rožių bei braškių, valgomų su grietinėle. Po to, puikioji liepa su kuria geriame šalto gėrimo stiklą pučiant gaiviam vėjeliui. Vasara ne metų laikas, o troškimas, kurio laukiame devynis mėnesius. Rugpjūtis – liepos pusbrolis dar žavingesnis ir geidžiamesnis, nes dienos eina vis trumpyn. Geriausias laiko tausojimas, kai gyveni šiandien ir dabar. Jei ne dabar, tai kada?

Labai smagu su dviračiais pasivažinėti po ąžuolyną, Žaliakalnio gatveles ir tuomet užsukti pas mus į lauko kavinę kavos, ledų, pieno ir vaisių kokteilių.

Na, o šią vasarą kiekvieną ketvirtadienį mūsų sodelyje skamba gyva muzika. Plačiau skiltyje RENGINIAI.