Apdovanojimai

Kuo galime didžiuotis:

Tik pradėję dirbti siekėme naujovių, stengėmės pažinti įvairias pasaulio virtuves, konsultavomės su Kanados, Olandijos, Vokietijos ir kitų virtuvių specialistais. Skaičiuojame jau daugiau nei dvidešimt metų ir džiaugiamės, išlikome ištikimi savo svajonėms, todėl subūrėme didelį savo gerbėjų ratą, restoraną pamėgo ne tik kauniečiai, bet ir garsūs svečiai iš visos Lietuvos bei užsienio šalių. Pas mus lankėsi: legendinė Ukrainos dainininkė Sofija Rotaru, populiarus Rusijos tenoras Nikolajus Baskovas, Latvijos dainininkė ir aktorė Laima Vaikulė, garsus ir talentingas Rusijos dainininkas VITAS, Britų roko grupė „Slade“,  ir daug kitų įžymių žmonių…

Viešbučio bendrasavininkė Ingrida Gustienė

Apdovanojimai:

  • 1998 m. Vilniuje vyriausieji restorano virėjai buvo apdovanoti GRAND PRIX antrajame Lietuvos virėjų, barmenų ir padavėjų čempionate.
  • 1999 m. ir 2001 m. mūsų restoranas buvo pripažintas geriausiu Lietuvoje.
  • 2005 m. Tarptautinėse Kremliaus Kulinarijos Taurės varžybose vyriausioji restorano virėja Janina Galubavičienė buvo apdovanota sidabro ir bronzos medaliais.
  • Viešbutis „Perkūno namai“, pasižymintis nuostabiu gėlynu ir išpuoselėtu parkeliu su šimtamečiais ąžuolais, kur visada žydi gėlės ir čiulba paukščiai, 2009 metais gegužės mėnesį paskelbtame gražiausiai tvarkomų įmonių teritorijų konkurse viešbutis „Perkūno namai“ užėmė antrąją vietą. Pasak M.Stanikūnienės, pagrindinis viešbučio „Perkūno namai“ arkliukas – sugebėjimas prisitaikyti prie sudėtingos gamtinės aplinkos, jos nepakeitus. Šios teritorijos savybė – statūs šlaitai, kuriuos viešbučio savininkai sugeba puikiai prižiūrėti. Grubios invazijos į natūralią aplinką nėra – tik santarvė su gamta.