Banketai

Restoranas laikinai uždarytas. Veikia tik Jūsų asmeninei šventei pagal išankstinį užsakymą.
Daugiau informacijos: +370 698 54099, hotel@perkuno-namai.lt

***

Žmonės, rašantys apie virtuvę ir, žinoma, besiremiantys senomis gerojo kulinarijos meno tradicijomis, paprastai būna gimę ir užaugę tam tikrus prisiminimus žadinančiose vietovėse, kur jų motinos ir senelės išpuoselėjo subtilų skonį. Ant stalų, visada užtiestų baltomis krakmolytomis staltiesėmis, blizgėdavo taurės, indai su gryniausiu alyvų aliejumi balzaminiu actu, gėlių vazos ir sidabro žvakidės, nebylios kelis šimtmečius gyvuojančios virtuvės liudininkės. Tokiose valgomuosiuose buvo kalbama apie tik apie malonius dalykus: apie nuostabųjį kepenų paštetą su triufeliais, apie geidulingąją vyšnių souffle ir apie naująją kavą, bičiulio tyrinėtojo ką tik atsiųstą iš Brazilijos. Tokioje aplinkoje, manau, išauga garsieji virėjai ir gurmanai, vynų degustuotojai, knygų apie virtuvę autoriai ir galiausiai valgio aristokratai. (Pagal Isabelės Aljendės knygą „ Afroditė“, skyrius „Gerasis pietų stalas“)

Savo restorane taip pat puoselėjame baltų staltiesių, gražių indų, gurmaniškų patiekalų ir draugiškų pašnekesių tradicijas. Tai nebūtinai susiję su prabanga. Mums tai susiję su susikaupimu ir pagarba stalui bei pašnekovams.

Artėjant Didžiosioms metų šventėms – šv.Kalėdoms, Naujiesiems metams, šv. Velykoms ar Jūsų asmeninėms progoms, restorano „Perkūno namai“ kolektyvas su malonumu pasiruošęs Jums padėti! Mūsų patirtis bei pripažinimas Jūsų šventę pavers įsimintina ir išskirtine. Tiesiog mėgaukitės šiomis nuostabiomis akimirkomis, praleistomis su artimaisiais, o visus rūpesčius palikite mums!

Restorano salė talpina 60 žmonių. Kviečiame čia švęsti šeimos ir darbo šventes.

 

Patikėkite savo šventinius rūpesčius mums! Ieškote restorano, kuris galėtų surengti įmonės vakarėlį ar Jūsų asmeninę šventę? Viešbučio „Perkūno namai“ restoranas Jūsų šventėms siūlo: 

  • 2 sales – klasikinę restorano salę (iki 60 žmonių) ir bibliotekos salę (iki 20 žmonių);
  • aukšto lygio aptarnavimą ir gurmanišką maistą;
  • nemokamą parkavimo aikštelė ir speciali nakvynės kaina šventės dalyviams;
  • Didesniam renginiui galima panaudoti kitas viešbučio erdves ir kiemą;
  • Galime surengti banketus, furšetus ir kitus pobūvius Jūsų patalpose.
  • Nustebinkite namiškius, kolegas ar verslo partnerius restoranų „Perkūno namai“  meistrų pagal užsakymą paruoštais vieno kąsnio užkandžiai ir šventiniais patiekalais.

Užsisakant šventę mūsų restorane, jaunavedžiams ir šventės svečiams taikoma nuolaida apgyvendinimui nuo standartinių kainų.

 

Kontaktai pasiteiravimui:

tel.  (8 37) 320 230, mob. tel. +370 687 50282, el.p. restaurant@perkuno-namai.lt

 

Daugiau „Perkūno namų“ nuotraukų: